Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


BIS výsledky Sobota

14. 4. 2013
 3.MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA MAČIEK KOŠICE  19.1.2013
                 
ZO chovateľov mačiek Košice zorganizovala dňa 19.1.2013 v JUMBO Centre Košice 3. Medzinárodnú
výstavu mačiek.              
                 
                 
                        BEST IN SHOW      -        skupina  I.      
                 
BEST in SHOW   č. 13 PER a 01 62   1-0 BOB 1
        GIC Alechandro Agaro Pers*PL   adult
        wl. N.Andreieva+O.Skabovska, UA  
                 
                 
BEST NEUTER   č. 3 EXO e     1-0 BOB 3
        Whisky Cream of Black Star*SK   neuter
        vl. Romana Báliková, SK    
                 
                 
NOMINATIONS              
SP Indiana Jones, Dr. Black Star*SK,DSM, 1-0, EXO d 03 24, vl. Ing. Janka Melišová, SK
                 
                 
                        BEST IN SHOW      -        skupina  II.      
                 
BEST in SHOW   č. 57 SBI n 21     0-1 BOB 2
        Emma Suuri Soturi Adoelle*PL,JW adult
        vl. Iveta Kurowiec, PL      
                 
BEST OPPOSITE SEX č. 61 SIB6/d 03 22   1-0  
        CH UA*Barmaley of Barvinok    
        vl. Dominika Halická, SK    
                 
BEST NEUTER   č. 41 NFO2/n 09 24   0-1 BOB 2
        GIC Neytiri Kočky ze Severu*CZ   neuter
        vl. JUDr. Martin Tkáč, SK    
                 
BEST NEUTER OPPOSITE SEX č. 43 NFO6/e 03 22   1-0  
        GIP Nacho Fiords Guardian*PL    
        vl. Krzysztof Rozalski, PL    
                 
BEST 6 - 10 m youngsters č. 142 MCO6/d 03 22   0-1 BOB 2
        Big Giants Resort´s Angeldust   junior
        vl. Libor Šula, CZ      
                 
BEST 3 - 6 m kittens č. 141 MCO5/d 22     1-0 BOB 1
        Jacopo Rosso of Caramellocoon*CZ kitten
        vl. Libor Šula, CZ      
                 
NOMINATIONS              
GIC Austin Koci Zaulek*PL, MCO 3, 1-0, vl. Marta Szwec, PL      
Corry Modrý Smaragd*SK, RAG a, 1-0, vl. Andrea Schmidtová, SK    
Justcoons Rapa Nui, MCO 2, 0-1, vl. Violetta Dosedělová, CZ      
IC Zabava Sibirskaya Rapsodia*RU, NEM 1, 0-1, vl. Ewa Famula, PL    
Nuki Secret Akkem*PL, NEM 2, 0-1, vl. Jolanta Baginska, PL      
Geronimo Adoelle*PL, SBI a, 1-0, vl. Iveta Kurowiec, PL      
Ferrari Koci Zaulek*PL. MCO 6, 1-0, vl. Marta Szwec, PL      
Uditi Kropla Nieba*PL, NEM 1, 0-1, vl. Joanna Korzec, PL      
                 
                 
                        BEST IN SHOW      -        skupina  III.       
                 
BEST in SHOW   č. 112 BUR e     1-0 BOB 3
        IC HU*Alba Regia Ganxsta Gustav, JW adult
        vl. Judit Tóth + Laca Pál, HU    
                 
BEST OPPOSITE SEX č. 67 ABY o     0-1  
        Jenin Neshamah Sheli*UA    
        vl. Olga Skabovska, UA    
                 
BEST NEUTER   č. 110 BUR e     0-1 BOB 1
        WW´12, NW´11 SP Foxey Lady from neuter
         Paradise City*SK      
        vl. Danka Ondrášová + Romana Báliková, SK
                 
BEST NEUTER OPP. SEX č. 77 BRI a     1-0  
        IP Borsalino Magic Galaxy*PL    
        vl. Magda Jurkiewicz-Smidoda, PL  
                 
BEST 6 - 10 m youngsters č. 113 BUR j     0-1 BOB 1
        HU*Alba Regia Miti*Miti   junior
        vl. Tímea Szabóné Lovasi, HU    
                 
BEST 3 - 6 m kittens č. 66 ABY n     1-0 BOB 2
        Samurai Neshamah Sheli*UA   kitten
        vl. Olga Skabovska, UA    
                 
NOMINATIONS              
GIC Buenos Dias Bajankara*SK, BRI n, 1-0, vl. Bc. Iveta Rossová, SK    
IC Blade Magic Galaxy*PL, BRI a, 1-0, vl. Magda Jurkiewicz-Smidoda, PL    
Armani Don Tamismotion*SK, DSP 1, 1-0, vl. Tamara Jachová, SK    
Xenia Lustra Cats*SK, BRI c, 0-1, vl. Ing. Ľubomír Straka, SK      
Olympia Ellmar Kiss*SK, BRI ns 22 64, 0+-1, vl. Ján Pivarník, SK    
CH Klára Silver Mystery Fortuna*SK, DRX 3, 0-1, vl. Renáta Černáková, SK    
GIP HU*Alba Regia Zsomle, BUR e, 1-0, vl. Tímea Szabóne Lovasi, HU    
Ofelia Ellmar Kiss*SK, BRI ns 22 64, 0-1, vl. Ingrid Maxinčáková, SK    
PL/Nilfgaard Kate Moss, BRI a, 0-1, vl. Martina Paturalska-Wrotecka, PL    
Raya´s Kiss with a Twist, DRX 4, 1-0, vl. Barbara Szymczak, PL      
Aramis Cat Academy*SK, RUS, 1-0, vl. Ľubomír Oswald, SK      
Hetty of Golden Door´s*DE, BRI e, 0-1, vl. DiS Nikola Arcanidu, CZ    
Anais di Marmo*UA, BRI ns 22 64, 0-1, vl. Katarína Kolesárová, SK    
HU*Alba Regia Gubacsdarázs, BUR c, 1-0, vl. Judit Tóth + Laca Pál, HU    
vrh "M" Jadry, BEN, vl. Ryszard Jedrzejowski, PL        
                 
                       SPECIAL NORVEGIAN FOREST CAT SHOW      .   
                 
BEST in SHOW FEMALE č. 39 NFO4/n 09 24   0-1  
        SC Annike von Lacman*CZ    
        vl. JUDr. Martin Tkáč, SK    
                 
BEST in SHOW MALE č. 40 NFO4/n 09 22   1-0  
        FI*Ballawhane Malibu Beach    
        vl. JUDr. Martin Tkáč, SK    
                 
BEST NEUTER FEMALE č. 41 NFO4/n 09 24   0-1 BEST
        GIC Neytiri Kočky ze Severu*CZ   NFO
        vl. JUDr. Martin Tkáč, SK   CAT
                 
BEST NEUTER MALE č. 43 NFO6/e 03 22   1-0  
        GIP Nacho Fiords Guardian*PL    
        vl. Krzysztof Rozalski, PL    
                 
                 
                 
BEST LITTER   č. 124 vrh "V" Mystery Fortuna*SK DRX  
        vl. Renáta Černáková, SK    
                 
BEST HOUSECAT č. 137 Áres DeVil, DSM   1-0  
        vl. Iveta Šubová, SK      
                 
BEST HOUSECAT  č. 139 Molly     0-1  
OPPOS. SEX      vl. Agáta Pribulová, SK    
                 
BEST VETERAN č. 7 EP Indiana Jones, Dr. Black 1-0  
        Star*SK, DSM, EXO d 03 24    
        vl. Ing. Janka Melišová, SK    
                 
                 
                 
                 
                 
Košice, 1.2.2013, Ing. Anna Kufčáková, riaditeľka  3. MVM Košice    
 
Reklama